Bestuur

Voorzitter
Lou Gulikers

voorzitter@vcmestreech.nl

043 – 3627100
06 – 22543583

Penningmeester
Klaus Rose

penningmeester@vcmestreech.nl


043 - 3217018

Bankrekeningnummer VC Mestreech

NL47 RABO 0131 3288 67 t.n.v. VC Mestreech

Secretaris
Rob Reijnders

secretariaat@vcmestreech.nl

Technische Zaken
Remco Vertommen

remco@vcmestreech.nl

06 - 43237604


Scheidsrechterszaken
Pascalle Keijenberg

scheidsrechterszaken@vcmestreech.nl


Wedstrijdsecretariaat
Remco Vertommen

wedstrijdsecretariaat@vcmestreech.nl


Andere belangrijke namen en adressen!

TC en Jeugdzaken

tc@vcmestreech.nl
jeugdzaken@vcmestreech.nl

Recreanten en materialen
Leon Pluijmakers

T: 06-36549999

recreanten@vcmestreech.nl

Aanmeldings Formulier

Aanmeldingsformulier VC Mestreech